Blog

Przystanek: Zielona Przystań 2015

Zapraszamy do uczestnictwa w projekcie Przystanek: Zielona Przystań 2015 w okresie od 2015-05-01 do 2015-12-31 w formie wspierania realizacji zadania przez MINISTERSTWO PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ.

Projekt jest programem profilaktyczno – terapeutycznym dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym. Ponadto projekt realizowany jest przy współudziale osób z różnych środowisk zawodowych, płaszczyzn sektora publicznego, prywatnego i społecznego, co wpływa na integrację społeczną. Obejmuje kompleksową pomoc w przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu i patologii (tj. uzależnienie, współuzależnienie i przemoc w środowisku rodzinnym i rówieśniczym dzieci i młodzieży) oraz wykorzystuje kapitał obywatelski w celu przeciwdziałania dezintegracji społeczeństwa.
W maju, czerwcu i lipcu będziemy w szkołach, punktach sprzedaży napojów alkoholowych, Urzędzie Miasta Kostrzyn nad Odrą. Akcja Zielona Przystań na XXI Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą rozpocznie się już 23.07.2015 r. i będzie trwała do 04.08.2015 r. , znajdziecie nas w Pasażu NGO blisko Akademii Sztuk Przepięknych, od godziny 8.00 do 21.00. Chcesz porozmawiać? Chcesz sprawdzić na ile Twoje picie alkoholu jest bezpieczne? Masz problem? ODWAŻ SIĘ !!! Jesteśmy tu dla Ciebie. Szczegóły naszych działań na tej stronie. W trakcie trwania projektu w aktualnościach ukażą się relacje z naszej pracy, ciekawe zdjęcia, materiały informacyjne, testy. ZAPRASZAMY!

Przejdź do strony projektu – przystanek.zielonaprzystan.org.

Ten wpis ma zero komentarzy

Prześlij komentarz